Pořad bohoslužeb

 

Bohoslužby v Lounech

Děkanský kostel sv. Mikuláše

Zde se konají pravidelné bohoslužby. V neděli v hlavní lodi kostela, v ostatní dny v kapli Nejsvětější eucharistie pod chórem kostela. Příležitost ke svátosti smíření vždy ½ hodiny před mší sv. a kdykoliv na požádání.

 

     Neděle

9:00

     Pondělí – Pátek* 17:30

 

  * Kromě prvního čtvrtka v měsíci.

Kostel Nejsvětější Trojice a Čtrnácti svatých Pomocníků

     1. čtvrtek v měsíci 17:30

 

Domov seniorů U Pramene

Bohoslužby každou středu v 10:00.

 

Bohoslužby ve farním obvodu pro rok 2022

 

Cítoliby

mše svatá každou sobotu kromě 16.4. (Bílá sobota)

18:00
23.4. Požehnání restaurovaného zvonu 18:00

24.7. pouť

16:00
24.12. Štědrý den 15:00
     
Černčice 24.4., 7.8. poutní mše svatá, 24.12. Štědrý den 16:00
     
Dobroměřice

25.9. poutní mše svatá

11:00
     
Dolní Ročov

každou první neděli v měsíci kromě září (pouť Horní Ročov)

1.1., 6.2., 6.3., 3.4., 1.5., 5.6., 3.7., 7.8., 2.10.,6.11., 4.12.,1.1. 2023

14:30
14.8. poutní mše svatá 10:00
24.12.2022 Štědrý den 24:00
     
Horní Ročov 4.9. poutní mše svatá 14:30
     
Kroučová 17.7. poutní mše svatá 15:00
26.12. vánoční mše svatá 14:30
     
Lipenec 28.9. poutní mše svatá, 26.12. vánoční mše svatá 11:00
     
Líšťany 7.5.,  10.9. 14:30
     
Měrunice

každou poslední sobotu v měsíci

29.1., 26.2., 26.3., 30.4., 28.5., 25.6., 30.7., 27.8., 24.9., 29.10., 26.11., 31.12

14:00
     
Nečichy 23.7. poutní mše svatá 16:00
     
Obora 26.11. poutní mše svatá, 25.12. Boží hod vánoční 16:00
     
Opočno

17.4., 5.6., 7.8. poutní mše svatá, 6.11., 25.12. Boží hod vánoční

11:00
     

Orasice

3.12 poutní mše svatá 15:00
     
Třeboc 23.4. poutní mše svatá 14:30
     
Vinařice

2. a 4. neděli v měsíci:

9.1., 23.1., 13. 2., 27.2., 13.3., 27.3.,10.4., 24.4., 8.5., 22.5., 12.6., 26.6., 10.7., 24.7., 28.8. pouť, 11.9., 25.9, 9.10., 23.10., 13.11., 27.11., 11.12., 25.12.

14:00

Bohoslužby v okolí

Postoloprty každou neděli 8:30
     
Lenešice každou neděli 10:30
     
Libčeves 1. a 3. neděli v měsíci 13:00
     
Hřivice 1. a 3. neděli v měsíci 17:00
     
Liběšice každou neděli 10:00
     
Libochovice každou neděli 8:30
     
Domoušice každou neděli 15:00
     
Žatec každou neděli 8:00 / 10:00
     
Bílina každou neděli 10:00
     
Most každou neděli 9:00
     
Chomutov každou neděli 8:00 / 10:00 / 18:00
     
Podbořany každou neděli 9:00
     
Krásný Dvůr každou neděli kromě 2. neděle v měsíci 11:00
     
Kryry každou neděli 14:00