Vyšel nový Zpravodaj lounské farnosti pro měsíc červen

Z prohlášení biskupů v době ustupující pandemie

... povzbuzujeme vás, abyste se postupně vraceli do kostelů, pochopitelně při zachování příslušných hygienických opatření a s potřebnou mírou opatrnosti. Sledování mše svaté v televizi a na sociálních sítích nechť je nadále k dispozici nemocným a těm, kteří do kostela nemohou. Je však načase, abychom si my ostatní opět připomněli, že svěcení svátečního dne je jedním z přikázání Desatera a že ke svátečnímu dni patří i účast na bohoslužbě. Je rovněž na místě, abychom projevili Bohu vděčnost za překonání této vlny pandemie a přicházeli do kostela poděkovat trvale a pravidelně s ještě větší horlivostí než dříve. Radostnou zprávou je, že můžeme opět chválit Pána i zpěvem.

Celé prohlášení zde

Podpořte svoji farnost

Vzhledem k tomu, že bohoslužby jsou omezeny, jsou omezeny také sbírky, které jsou nezanedbatelným příjmem farnosti. Provozní náklady se však příliš nezmění. Prosíme o Vaši podporu:

Číslo účtu Lounské farnosti: 158 255 425 / 0300

Pro zjednodušení identifikace uvádějte jako VS 888

Děkujeme!

Zkoušky Chrámového sboru jsou každý pátek (mimo letní prázdniny) v 18.00 hod. na děkanství. Zároveň uvítáme také nové členy, kteří mají zájem o společný zpěv (znalost not není podmínkou).

Přidána nová fotogalerie

Archiv aktualit 2021